Ubytování

Dvoulůžkový 3
Trojlůžkový 2
Čtyřlůžkový 4
Pětilůžkový 1
Šestilůžkový 1
Celkem lůžek 39

Kromě výše uvedených pokojů nabízí Čáslavská chata v přízemí budovy plně vybavenou kuchyňku pro samostatné vaření, včetně lednice, mikrovlnné trouby a potřebného nádobí jak na přípravu, tak i na konzumaci jídel a nápojů. Dále se v tomtéž podlaží nachází společenská místnost pro třicet lidí, včetně televizního koutku.

Samozřejmostí je dámské a pánské sociální zařízení (vždy 2 pokoje mají společné soc. zařízení, z toho 2 pokoje v podkroví mají vlastní soc. zařízení a televizor.) a jako žádná horská chata, ani ta Čáslavská se neobejde bez lyžárny.

Čáslavská chata poskytuje všem svým návštěvníkům za velmi příznivou cenu odpovídající zázemí pro letní i zimní sportovní vyžití, výlety do okolí, stává se lyžařskou i turistickou základnou, místem setkání známých i kamarádů ze školy. Je ideálním místem pro pořádání společenských akcí s nádechem romantiky. Mnozí sem také zavítají s nostalgickými vzpomínkami na mládí a lyžařské kurzy, kterých tato chata zažila již opravdu mnoho.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Příjezd: 13-19 hod. (léto); 15 - 17 hod. (zima)

Odjezd: Čas vyklizení pokoje při odjezdu do 10 hod. dopoledne

Jakýkoli jiný čas příjezdu je nutné dohodnout se správcem p. Hoferem: 603345247.

Pokoj se předává uklizený se staženým povlečením.

Ubytovací řád naleznete zde.

Aktuality

19. 03. 2013

Webová kamera

Na tomto odkazu můžete sledovat aktuální obrázky z horní stanice sjezdovky Portášky.

11. 03. 2013

Nové internetové stránky

Dnes byly spuštěny tyto nové internetové stránky Čáslavské chaty. Doufáme, že na nich naleznete všechny potřebné informace a budou se vám líbit.

design: Artfabrikk