Ubytování

Ubytování

Typ pokojePočet pokojů
Dvoulůžkový pokoj 3 x
Trojlůžkový pokoj 2 x
Čtyřlůžkový pokoj 4 x
Pětilůžkový pokoj 1 x
Šestilůžkový pokoj 1 x
Celkem lůžek 39

Kromě výše uvedených pokojů nabízí Čáslavská chata v přízemí budovy plně vybavenou kuchyňku pro samostatné vaření, včetně lednice, mikrovlnné trouby a potřebného nádobí jak na přípravu, tak i na konzumaci jídel a nápojů. Dále se v tomtéž podlaží nachází společenská místnost pro třicet lidí, včetně televizního koutku.

Samozřejmostí je dámské a pánské sociální zařízení (vždy 2 pokoje mají společné soc. zařízení, z toho 2 pokoje v podkroví mají vlastní soc. zařízení a televizor.) a jako žádná horská chata, ani ta Čáslavská se neobejde bez lyžárny.

Čáslavská chata poskytuje všem svým návštěvníkům za velmi příznivou cenu odpovídající zázemí pro letní i zimní sportovní vyžití, výlety do okolí, stává se lyžařskou i turistickou základnou, místem setkání známých i kamarádů ze školy. Je ideálním místem pro pořádání společenských akcí s nádechem romantiky. Mnozí sem také zavítají s nostalgickými vzpomínkami na mládí a lyžařské kurzy, kterých tato chata zažila již opravdu mnoho.

Domácí mazlíčci malého vzrůstu jsou povoleni, prosíme o respektování zákazu vstupu domácích mazlíčků do prostor jídelny a kuchyně, více informací naleznete v ceníku.

V celém objektu chaty je pro návštěvníky k dispozici zdarma WiFi síť  

Příjezd: 13-19 hod. (léto); 15 - 17 hod. (zima)

Jakýkoli jiný čas příjezdu je dobré den předem dohodnout se správcem p. Hoferem.

Odjezd: Čas vyklizení pokoje při odjezdu do 10 hod. dopoledne

Pokoj se předává uklizený se staženým povlečením.

Ubytovací řád a storno poplatky

Ubytovací řád - Čáslavská chata   Čáslavská chata Velká Úpa č.p. 104 542 21 Pec pod Sněžkou   Provozovaná společností: Čáslavská servisní s.r.o., Nám. Jana Žižky z Trocnova 74/11 286 01 Čáslav IČ: 26489678, DIČ: CZ26489678 (dále jen...